Miło nam poinformować, iż Studenta Informatyki Pani Klaudia Domańska 13 września 2019 r. wzięła udział w obozie dla najlepszych studentek kierunku informatyka i pokrewnych Women in tech Camp 2019.  

Zapraszamy Państwa na konferencję naukową, z cyklu Cywilizacyjne wyzwania informatyki. w tym roku z głównym tematem będą rozwiązania inteligentnych miast tzw. Smart Cities, konferencja odbędą się w dniu 19 września 2019 r. w godz. 9.00-15.00 w Auli Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim, Wydział Techniczny, ul. Chopina 52 (bud. 5).  

 We wtorek 10 września 2019 r. o godz. 10.00, w siedzibie Centrum Kształcenia Zawodowego przy ul. Pomorskiej 67,  odbyło się uroczyste otwarcie innowacyjnych pracowni - hydrauliki, pneumatyki, automatyki i sterowników programowalnych, które powstały w ramach projektu „Zawodowcy w Gorzowie 2.0”, którego Akademia im. Jakuba z Paradyża jest partnerem. 

W sobotę 7 września 2019 r. Wydział Techniczny promował się w Galerii Askana w ramach dnia "Nowinek technicznych na wyciągnięcie ręki". 

Już 7 września w Galerii Askana zaprezentuje się Wydział Techniczny Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim. To początek dobrze zapowiadającej się współpracy Galerii Askana i Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie. Zachęcamy do odwiedzenia Galerii 7 września 2019 r. w godzinach 10:00-15:00.

 

Wydział Techniczny Akademii im. Jakuba z Paradyża ma kolejny - piąty kierunek inżynierski, to automatyka i robotyka. Decyzją z dnia 28 czerwca 2019 r. Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej pozytywnie zaopiniowało wniosek Uczelni o nadanie uprawnienia do prowadzenia tych studiów na poziomie pierwszego stopnia o profilu praktycznym.

Rekrutacja już trwa: https://ehms.ajp.edu.pl/standard/e-rekrutacja/

Lokalizacja

Kontakt

Back to top